Tunisko: dovolená březen

Tunisko se svojí jižní polohou vzbuzuje dojem, že koupací a turistická sezóna je tu přinejmenším stejně tak dlouhá jako v Egyptě (Hurghada, Marsa Alam a další pro Egypt dobře známá letoviska, do kterých se opravdu jezdí celý rok). Tunisko je ale jiný případ.

Počasí v Tunisku je přeci jenom o něco chladnější než v Egyptě, přičemž i v rámci této relativně malé země existují rozdíly. Nejtepleji je na jihu, viz. počasí na Djerbě, nejchladněji na severu u letoviska Tabarka, kde jsou teplotní poměry srovnatelné s počasím v Řecku a počasím v Turecku.

Nehledě na tento fakt mnoho cestovních kanceláří nabízí zájezdy do Tuniska už na měsíc březen. Březen je vhodný na poznávaní Tuniska, na procestování této země od severu až k jihu, ale jinak si upřímně myslím, že to není ideální doba na dovolenou u moře. Přesto pro názornost a úplnost tu chci uvést konkrétní příklady zájezdů a jejich cen, tak jak jsou k mání nyní v druhé polovině února.

Jakkoliv jsou nabídky lákavé, o pobytu u moře v Tunisku v březnu uvažujte s rozumem. Můj názor je ten, že do Tuniska nejdříve v průběhu měsíce duben, ostatně už jsem o tom psal v příspěvku počasí v Tunisku v dubnu, kde jsou uvedeny jak teploty vzduchu, tak teploty moře.

Jaké je v Tunisku právě počasí?
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Tunisku, Monastir
Jasno
31°/20°
Jasno - počasí v Tunisku, Monastir
Jasno
31°/19°
Skorojasno - počasí v Tunisku, Monastir
Skorojasno
29°/21°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Tunisku
Tunisko zachyceno objektivem
Dovolená Djerba Mahdia
pláž Monastir Tunisko Tunisko na pláži
Velboudi na Djerbě Yasmine Hammamet
Dovolená a Last minute zájezdy
Riadh Palms 11 490 Kč Dovolená Sousse Tunisko Sousse, All incl., Last minute, hodnocení 86 % Volné termíny > Royal Thalassa 9 630 Kč Zájezdy Monastir Tunisko Monastir, 8 dní, All inclusive, TOP nabídka Detail zájezdu > Hotel Golden Beach 8 557 Kč Dovolená Monastir Tunisko Monastir, Last minute 2020, přímo u pláže Detail zájezdu > Skrýt Poslední aktualizace
včera ve 23:38
Zavřít  X Zavřít toto okno